Ieguvumi

Kļūstot par IAI biedru, Jūs iegūsiet:

 • iespēju iegūt profesionālu izglītību un IAI sertifikātu,
 • kolēģus, kuri palīdzēs rast risinājumu Jums svarīgos jautājumos,
 • informatīvus un izglītojošus materiālus, kas paplašinās Jūsu zināšanas un palīdzēs uzlabot darba kvalitāti,
 • informāciju par jaunākajiem notikumiem un tendencēm iekšējā audita jomā,
 • iespēju apmeklēt seminārus un konferences un iegūt atlaidi mācību maksai.

Labumi no piederības profesionālajai biedrībai „Iekšējo auditoru institūts” 

IAI biedriem ir tiesības saņemt apmācību, atbalstu un pakalpojumus, kas ir bezmaksas vai par īpaši-biedriem paredzētu maksu. Apzini vērtīgās iespējas, kas jau šobrīd ir pieejamas IAI biedriem.

Atbalsts:

 • IAI biedri var saņemt profesionālus ieteikumus un līdzekļus, lai aizstāvētu savu pozīciju ieinteresēto pušu priekšā.
 • IAI atbalsta iekšējo auditu, veidojot komunikāciju ar valdības pārstāvjiem, dažādām kontroles un uzraudzības institūcijām un profesionālām organizācijām, kuru pieņemtie lēmumi var ietekmēt kā iekšējo auditu, tā arī pārvaldību, risku vadību un iekšējo kontroli kopumā.
 • IAI atbalsta iekšējā auditora profesiju un sekmē tās atpazīstamību.

Audita karjeras centrs:

 • IAI biedriem ir iespēja ievietot savu darba sludinājumu, aizpildot IAI mājas lapā esošu formu un pievienojot savu CV. Vienlaikus IAI biedriem ir iespējas iepazīties ar darba devēju izvietotiem sludinājumiem IAI mājas lapā, apzināt viņu prasības un pieteikties aktuālajām vakancēm.
 • Darba devējiem, kas izvieto darba sludinājumus IAI mājas lapā, tiek piedāvāti īpaši izdevīgi izcenojumi.
 • IAI biedriem ir pieejami ieteikumi un resursi, kas tiek pielāgoti attiecīgi katram, kas meklē atbalstu iekšējā audita profesionālajā karjerā.

Jaunākie pētījumi un grāmatas:

 • Par īpašām IAI biedru cenām pieejami vairāki produkti, tai skaitā, grāmatas, apmācību materiāli, materiāli priekš CIA sertifikācijas, interaktīvās programmas, u.c. Global IIA mājaslapā minētie produkti, izmantojot The IIA Research Foundation Bookstore.
 • IAI biedri saņem paziņojumus par īpašām IAI biedriem paredzētām grāmatu izpārdošanām.
 • Īpaši biedriem paredzētās lejupielādes IAI mājas lapā.
 • piekļuve pētījumiem un izglītojošajiem materiāliem, kurus publicē Internal Audit Foundation. Tajos tiek aplūkotas aktuālās problēmas, jaunākās tendences un nākotnes vajadzības.

Sertifikācija:

Globāla līmeņa profesionālais tīkls. IAI globālais tvēriens, kas ietver vairāk nekā 185 000 individuālos biedrus ļauj jums tīkloties ar līdzīgi domājošiem profesionāļiem, kas atrodas vairāk nekā 170 valstīs un teritorijās, izmantojot IIA Latvija Facebook un LinkedIn grupas kā arī Global IIA LinkedIn grupu.

Iekšējā audita standarti un norādījumi. Uzrādiet savu labāko sniegumu un nostipriniet iekšējā audita lomu savā organizācijā, ieviešot IAI Starptautisko Profesionālās Prakses Ietvaru (International Professional Practices Framework – IPPF), kas ietver obligātos Standartus un brīvu pieeju papildus ietiecamajiem ieviešanas norādījumiem.

Uzlabotas zināšanas. Gūstiet ieskatu globālajās aktualitātēs caur dažādiem periodiskajiem izdevumiem un publikācijā kā, piemēram, Internal Auditor žurnāls, Tone at the TopPerspectives and Insights, kā arī blogiem un video, kas pieejami org. Papildus, iegūstiet jaunumus par industrijā notiekošo bez maksas piesakoties IIA Global SmartBrief.

Pasaules līmeņa apmācību iespējas. Izmantojiet piedāvātās IAI biedru atlaides, lai piedalītos ikgadējā konferencē, kurā pasaules līmeņa vadošie eksperti dalās savā pieredzē un zināšanās, rīkos un metodes, lai palīdzētu jums celt savu prasmju līmeni.

Aktuālākie darba piedāvājumi. IAI piedāvā saviem biedriem iepazīties ar potenciālām darba iespējām visā, izmantojot rubriku „Darbu piedāvā” .

Brīvprātīgā darbība. Izmantojiet iespēju brīvprātīgi iesaistīties IAI vietējā, reģionālā un globālā līmeņa organizāciju darbā, tādējādi sniedzot savu ieguldījumu profesijas attīstībai globālā līmenī. Papildus, aktīvi līdzdarbojoties, IAI var novērtēt jūsu darbu, piedāvājot iespēju bez maksas piedalīties IAI ikgadējā konferencē.

Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK