Kalendārs

Sākumlapa / Kalendārs
2024
Februāris 
POTCPSSv
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
   
Feb 01
Vārda dienu svin Indra Thu, Feb 01
Feb 04
Vārda dienu svin Veronika Sun, Feb 04
Feb 06
Vārda dienu svin Dace Tue, Feb 06
Feb 07
Vārda dienu svin Rihards Wed, Feb 07
Feb 10
Vārda dienu svin Paula Sat, Feb 10
Feb 11
Vārda dienu svin Laima Sun, Feb 11
Feb 16
Vārda dienu svin Jūlija Fri, Feb 16
Feb 19
Vārda dienu svin Zane Mon, Feb 19
Feb 22
Vārda dienu svin Ārija Thu, Feb 22
Feb 22
Vārda dienu svin Rigonda Thu, Feb 22
Feb 24
Vārda dienu svin Diāna Sat, Feb 24
Feb 27
Vārda dienu svin Līva Tue, Feb 27
Feb 27
Vārda dienu svin Andra Tue, Feb 27
Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA