Kalendārs

Sākumlapa / Kalendārs
2024
Jūnijs 
POTCPSSv
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Jun 01
Vārda dienu svin Mairita Sat, Jun 01
Jun 03
Vārda dienu svin Inta Mon, Jun 03
Jun 04
Vārda dienu svin Sintija Tue, Jun 04
Jun 09
Vārda dienu svin Gita Sun, Jun 09
Jun 11
Vārda dienu svin Ingus Tue, Jun 11
Jun 13
Vārda dienu svin Ainārs Thu, Jun 13
Jun 14
Vārda dienu svin Tija Fri, Jun 14
Jun 17
Vārda dienu svin Artūrs Mon, Jun 17
Jun 17
Vārda dienu svin Artis Mon, Jun 17
Jun 20
Vārda dienu svin RASMA Thu, Jun 20
Jun 22
Vārda dienu svin Ludmila Sat, Jun 22
Jun 23
Vārda dienu svin Līga Sun, Jun 23
Jun 24
Vārda dienu svin Jānis Mon, Jun 24
Jun 26
Vārda dienu svin Ingūna Wed, Jun 26
Jun 26
Vārda dienu svin Ingūna Wed, Jun 26
Jun 28
Vārda dienu svin Viesturs Fri, Jun 28
Jun 28
Vārda dienu svin Kitija Fri, Jun 28
Jun 29
Vārda dienu svin Pēteris Sat, Jun 29
Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA