Sertifikācijas reģistrs

Sākumlapa / Sertificēšana / Sertifikācijas reģistrs

IIA Sertifikācijas reģistrācijas sistēmā tiek uzglabāti dati par indivīdiem, kuri ir ieguvuši kādu no IIA sertifikātiem, kā arī tajā ir pieejamas indivīdu atskaites par profesionālās tālākizglītības aktivitātēm, kuras ir nepieciešamas, lai saglabātu iegūto sertifikātu aktīvu.

Reģistrā, kurš tika izveidots 2019. gadā ir iekļauti visi indivīdi, kuriem ir aktīvs IIA sertifikāts, kā arī tiem, kuri piekrita tam, ka tiks iekļauti šajā reģistrā. Šī ir iespēja darbiniekiem un darba devējiem pārbaudīt Jūsu sertifikāciju.

IIA Standartos ir izvirzīta prasība visiem auditoriem par profesionālo tālākizglītību. IIA Sertifikācijas padome ir izvirzījusi prasību par to, ka visiem sertifikātā īpašniekiem ir jāiegūst profesionālā tālākizglītību, un par to ir jāziņo katru gadu, lai saglabātu savu iegūto sertifikātu. Indivīdi, kuri nav izpildījuši ikgadējās profesionālās tālākizglītības prasības nav iekļauti IIA sertifikācijas reģistrā, kā arī nevar pieprasīt sertifikācijas statusu.

Kāda informācija ir iekļauta IIA sertifikācijas reģistrā?

Sertifikācijas reģistrācija ir iekļauta tikai šāda informācija:

  1. Sertifikāta īpašnieka vārds un uzvārds
  2. Sertifikāta ID
  3. Sertifikācijas statuss
  4. Dzīvesvietas valstis

 

Iekļaušana reģistrā ir brīvprātīga. Ja Jums ir aktīvs sertifikāts, bet Jūs izvēlāties tajā netikts iekļauts, tad informācija par Jums tajā netiks iekļauta. 

Plašāka informācija un visbiežāk uzdotie jautājumi ir pieejami šeit.

Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK