Sertifikācijas reģistrs

Sākumlapa / Sertificēšana / Sertifikācijas reģistrs

IIA Sertifikācijas reģistrācijas sistēmā tiek uzglabāti dati par indivīdiem, kuri ir ieguvuši kādu no IIA sertifikātiem, kā arī tajā ir pieejamas indivīdu atskaites par profesionālās tālākizglītības aktivitātēm, kuras ir nepieciešamas, lai saglabātu iegūto sertifikātu aktīvu.

Reģistrā, kurš tika izveidots 2019. gadā ir iekļauti visi indivīdi, kuriem ir aktīvs IIA sertifikāts, kā arī tiem, kuri piekrita tam, ka tiks iekļauti šajā reģistrā. Šī ir iespēja darbiniekiem un darba devējiem pārbaudīt Jūsu sertifikāciju.

IIA Standartos ir izvirzīta prasība visiem auditoriem par profesionālo tālākizglītību. IIA Sertifikācijas padome ir izvirzījusi prasību par to, ka visiem sertifikāta īpašniekiem ir jāiegūst profesionālā tālākizglītība, un par to ir jāziņo katru gadu, lai saglabātu savu iegūto sertifikātu. Indivīdi, kuri nav izpildījuši ikgadējās profesionālās tālākizglītības prasības nav iekļauti IIA sertifikācijas reģistrā, kā arī nevar pieprasīt sertifikācijas statusu.

Kāda informācija ir iekļauta IIA sertifikācijas reģistrā?

  • Sertifikāta īpašnieka vārds un uzvārds; 
  • Sertifikāta ID;
  • Sertifikācijas statuss;
  • Dzīvesvietas valsts.

Pieteikties iekļaušanai sertifikācijas reģistrā var :

  • Pēc sertifikācijas programmas pabeigšanas;
  • Kad sertifikācijas īpašnieks katru gadu ziņo par profesionālās tālākizglītības (CPE) kredītstundām, ko viņš nopelnījis visa gada garumā;
  • Pēc pieteikuma iesniegšanas Sertifikācijas kandidātu vadības sistēmā (CCMS).

Iekļaušana reģistrā ir brīvprātīga. Ja Jums ir aktīvs sertifikāts, bet nevēlaties, lai Jūsu dati tiktu iekļauti reģistrā, tad informācija par Jums tajā netiks iekļauta. 

Plašāka informācija un visbiežāk uzdotie jautājumi ir pieejami ŠEIT

Sertifikācijas reģistrs 


Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA