Valde

Valdes locekļi

Pirmā Iekšējo auditoru institūta valde: Māris Graudiņš, Pēteris Strazdiņš, Dace Nulle, Elita Vanka, Daina Beļicka

Biedri, kuri darbojās Iekšējo auditoru institūta valdē:

Biedra vārds, uzvārds No Līdz
Māris Graudiņš 26.10.1999 18.08.2005
Pēteris Strazdiņš 26.10.1999 23.08.2007
Dace Nulle 26.10.1999 22.08.2003
Elita Vanka 26.10.1999 22.08.2003
Daina Beļicka 26.10.1999 22.08.2003
Arnis Bergs 26.11.2002 23.08.2007
Zane Jēkabsone 26.11.2002 23.08.2007
Ervīns Lenšs 26.11.2002 28.08.2008
Evija Sloka 26.11.2002 23.08.2007
Ārija Sīpola 22.08.2003 18.08.2005
Māris Krupenkovs 22.08.2003 18.08.2005
Ieva Leite 22.08.2003 18.08.2005
Natālija Davidoviča 18.08.2005 10.03.2010
Nata Lasmane 18.08.2005 23.08.2007
Deniss Vološins 18.08.2005 10.03.2010
Anna Temerova-Allena 18.08.2005 23.08.2007
Vivita Dābola 23.08.2007 22.03.2012
Deniss Kalāns 23.08.2007 22.03.2012
Ilze Līgate 23.08.2007 28.08.2008
Linda Sīle 23.08.2007 10.03.2010 28.08.2008 22.03.2012
Uldis Širaks 23.08.2007 10.03.2010
Natālija Zavgorodnaja 23.08.2007 28.08.2008
Sandijs Miķelsons 28.08.2008  17.03.2016
Gunta Darkevica 28.08.2008 10.03.2010
Līga Langmane 28.08.2008 10.03.2010
Anita Hāznere 10.03.2010 14.12.2011
Kaspars Lebedevs 10.03.2010 19.03.2014
Maija Anspoka 10.03.2010 22.03.2012
Vija Gurkovska 10.03.2010 22.03.2012
Dana Stauvere 22.03.2012 19.03.2014
Ilvija Grūba 22.03.2012 20.10.2013
Aija Daugavvanaga 22.03.2012 19.03.2014
Kārlis Majevskis 19.03.2014  
Ingrīda Ivanova 19.03.2014 17.03.2016
Indra Ozola 19.03.2014  
Diāna Ļubimova 19.03.2014 19.03.2015
Jeļena Kozlovska 17.03.2016 20.03.2017
Renārs Degro 17.03.2016 20.03.2017
Anita Kanteruka 20.03.2017  
Iveta Reinholde 20.03.2017  
Nataļja Svetlova 20.03.2017  
Atgriezties augšā