Pārvalde

Sākumlapa / Par mums / Pārvalde

Institūta pārvaldes institūcijas ir biedru sapulce un Valde.

BIEDRU SAPULCE
Biedru sapulce ir augstākā Institūta lēmējinstitūcija.

VALDE
Institūta pastāvīgā vadības institūcija izpildinstitūcija ir Institūta Valde. Valde sastāv no 5 (pieciem) Valdes locekļiem. Valdes locekļi un Valdes priekšsēdētājs var būt Institūta Komisiju priekšsēdētāji.

KOMISIJAS
Galveno uzdevumu risināšanai Institūts veido komisijas. Institūta Komisiju priekšsēdētājus ievēl Institūta Valde. Komisiju priekšsēdētāju pilnvaras izbeidzas vienlaicīgi ar Valdes pilnvarām. Institūta Komisiju  priekšsēdētāji plāno, organizē un vada Institūta Komisiju darbību. Institūta Komisiju sastāvu apstiprina Institūta Valde, pēc Komisiju priekšsēdētāju ieteikuma. Galvenās Institūta Komisijas un to uzdevumi:

  • Biedrzinības – biedru uzskaite;
  • Komunikāciju – regulāra informācijas un rakstu gatavošana par iekšējo auditu, institūtu un komunikācija ar biedriem, mēdijiem un sadarbības partneriem; sadarbība ar starptautisko IIA un IIA nodaļām citās valstīs, mājaslapas uzturēšana, sabiedrisko pasākumu organizēšana;
  • Standartu– IIA Standartu informatīvais atbalsts nacionālās valsts līmenī un tulkojumi latviešu valodā;
  • Izglītības – apmācību kursu, ikmēneša diskusiju, konferenču, semināru un citu izglītojošu pasākumu organizēšana un atbalsts sertifikācijai nacionālās valsts līmenī;
  • Finanšu – finanšu uzskaite un atskaite, Institūta līdzekļu pārvaldīšana
  • Revīzijas – Institūta finansiālās un saimnieciskās darbības kontrole


REVĪZIJAS KOMISIJA
Institūta finansiālo un saimniecisko darbības kontroli veic Revīzijas komisija, kuru uz 2 gadiem ievēl vai pieaicina uz līguma pamata biedru pilnsapulce. Revīzijas komisija no sava sastāva ievēl komisijas priekšsēdētāju. Ja pēc Revīzijas komisijas pilnvaru termiņa beigām nav ievēlēta jauna Revīzijas komisija, tad iepriekšējā komisija turpina pildīt savus pienākumus līdz tuvākās biedru pilnsapulces sasaukšanai.

Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK