Sertifikācijas dokumentu augšupielādes vietne

Sākumlapa / Sertificēšana / Sertifikācijas dokumentu augšupielādes vietne

Sertifikācijas dokumentu augšupielādes vietne tika izveidota, lai uzlabotu sertifikācijas programmas dalībnieku pieredzi, racionalizējot dokumentu iesniegšanas procesu, radot drošu nodošanas metodi un samazinot atbildes un apstrādes laikus. 

Sertifikātu turētājiem un sertifikācijas kandidātiem ir obligāti jāizmanto dokumentu augšupielādes vietne, lai nosūtītu veidlapas un citus nepieciešamos dokumentus IAI Sertifikācijas departamentam caurskatīšanai un apstrādei. 

Daži dokumenti ietver, bet neaprobežojas ar: Some documents include, but are not limited to:

  • iegūto izgītību apliecinošie dokumenti un citi radniecīgi dokumenti (dimplomi, atzīmju izraksti, utt.) 
  • Rekomendācijas 
  • Pieredzes verifikācijas veidlapas un citi radniecīgi dokumenti  
  • Citi dokumenti, kas nepieciešami sertifikācijai (CPE audita dokumenti, atjaunošanas amatā dokumenti, citi atbilstību apliecinošie dokumenti) 

NB!:  Ir svarīgi, lai jūs pierakstāties IAI mājas lapā pirms piekļūstat augšupielādes ietnei. Tas nodrošinās jūsu piekļūves datu sakritību un automātiski aizpildīs nepieciešamos laukus. Ja jūs neeast droši vai nespējat ielogoties IAI protālā, lūdzu, izmantojiet zemāj norādīto dokumentu . Jūsu mājas lapas peirakstīšanās informācija var atšķirties no CCMS pierakstīšanas infromācijas. 

IIA Website Activation and Password Reset Instructions

Sagatavojot dokumentus augšupielādei, līdzu ieskenējiet un nosūtīet  dokumentus pa vienam [neapvienojot visus dokumentus zem viena nosaukuma]. Tas palīdzes samazināt apstrādes laiku. 

 

Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA