Profesionālā tālākizglītība (CPE)

Sākumlapa / Sertificēšana / Profesionālā tālākizglītība (CPE)

IIA profesionālās sertifikācijas padome (PCB) noteica ka pēc sertificēšanas, CIA, CCSA, CGAP un CFSA sertifikātu īpašniekiem ir jāturpina profesionālā izglītība (CPE) un regulāri jāuztur savas zināšanas un prasmes sertifikātiem atbilstošās jomās.

Ja Jums ir IIA sertifikāts vai Jūs esat kvalificēts profesionālis, Jūs pats esat atbildīgs par to, lai nodrošinātu to, ka CPE un profesionālās kvalifikācijas paaugstināšanas (CPD) informācija Jūsu ziņojumā ir pareiza. Jums ir nepieciešams tajā iekļaut Jūsu dalības vai klienta identifikācijas numuru, kad iesniedziet ziņojumu par Jūsu CPE vai CPD. Iegūstiet vairāk informāciju par CPE ziņojumu izstrādi no tagadējiem un neaktīvajiem sertifikātu īpašniekiem.

Pārskats ir jāiesniedz katru gadu līdz 31.decembrim.

Jaunums: 2018. gadā divi no Jūsu CPE/CPD punktiem ir jānopelna Ētikā.

Vai Jūs esat nesen ieguvis sertifikātu vai kvalifikāciju? Jums ir piešķirtas CPE vai CPD stundas (40 vai 20) tam gadam, kurā nokārtojāt eksāmenu, un otrā daļā tiks piešķirta nākamajām gadam.

  • Jaunajiem CIA ieguvējiem tiek piešķirtas 80 CPE stundas.
  • Jaunajiem CCSA, CGAP, CFSA un CRMA tiek piešķirtas 40 CPE stundas.
  • Jaunajiem QIAL tiek piešķirtas 40 CPD stundas.

Ir jāveic sekojošas darbības, lai iesniegtu atskaiti par savu CPE:

  1. Jāatver IIA Sertifikācijas kandidātu vadības sistēma (CCMS). To var atvērt, izmantojot savu ID un CCMS paroli. Ja parole ir aizmirsta, tad ir jāuzspiež uz "aizmirsu paroli" un jāseko tālākajām norādēm.
  2. Kreisajā ekrāna pusē ir jāizvēlas "Pabeigt veidlapu" un cilnē "Jaunas veidlapas" jāizvēlas atbilstošā veidlapa. Ir jāņēm vērā tas, ka ir jāizpilda viena CPE ziņojuma veidlapa atbilstoši katram Jums piederošam sertifikātam.
  3. Kad esat pabeidzis un iesniedzis veidlapu, un esat veicis maksājumu, ja tas tika pieprasīts, tad Jums vajadzētu saņemt e-pasta ziņojumu, kas apstiprina to, ka Jūsu ziņojums ir iesniegts. Jūs varat arī pārbaudīt vai Jūsu sertifikāta derīguma termiņš ir koriģēts Jūsu CCMS ierakstā mājaslapā.

CPE programmas prasību saraksts ir pieejams šeit:https://global.theiia.org/certification/certified/Pages/CPE-Requirements.asp

CPE piemēroto aktivitāšu pieejamība atkarībā no Jūsu vietējās filiāles ir pieejama šeit: https://global.theiia.org/certification/certified/Pages/CPE-Opportunities.aspx 

Ikgadējās CPE audita aktivitātes.

Ikgadējā CPE audita paziņojumi par iepriekšējo gadu tiek nosūtīti janvāri. Ja persona tiek izvēlēta audita veikšanai, tad personām ir jāiesniedz pierādījumi par iepriekš ziņotām CPE darbībām, kas atbilst CPE rīcībpolitikā norādītājiem kritērijiem. Personas, kuras ir izvēlētas CPE auditam par to tiks informētas caur e-pastu. Apliecinošo dokumentu atgriešanas termiņš un prasības tiks iekļautas e-pasta ziņojumā.

Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK