Vebinārs Internal Audit in Banks: challenges from the Russian/Ukrainian crisis

Pamatinformācija
Datums
01.07.2022
Valoda
Angļu
Laiks
15:00 - 16:00
Cena
€ 0
Kalendārs
Veids
Reģistrācija līdz 30.06.2022

Bezmaksas vebinārs tiešsaistē 01. jūlijā plkst.15.00 "Internal Audit in Banks :challenges from the Russian/Ukrainian crisis". 

Pašreizējā krīze rada sarežģītus izaicinājumus banku sistēmai, ātri jāpielāgojas un jātiek galā ar strauji mainīgajām prasībām, sankcijām un tirgus norisēm.

Bankas darbību ietekmē dažādi risku veidi: biznesa risks, darbības atbilstības risks, kredītrisks, likviditātes un finanšu risks, operacionālais risks (tajā skaitā IT un kiberdrošība), krāpšanas risks un reputācijas risks.

Vebināra mērķis ir apspriest kā iekšējā audita funkcija var veicināt minēto risku mazināšanu. Galvenais fokuss ir vērsts uz arvien pieaugošo kiberdrošības risku.

Vebināra sākumā tiks nodrošināta iespēja pieteikties CPE punktu saņemšanai par vebināra noklausīšanos.  

 

Reģistrācijas saite

Cenas

Biedra
0
Standarta
0
Vairāk informācijas
Atpakaļ Atgriezties augšā
Līdzīgie notikumi
25
Augusts
2022

Aicinājums uz Ivara Svilāna klātienes lekciju 2022. gada 25. augustā Rīgas Motormuzejā

0 - 60

Dārgie  IAI biedri !

Aicinām tikties klātienē  2022. gada 25. augustā, plkst. 14:00  Rīgas Motormuzejā , S. Eizenšteina ielā 8, lai turpinātu ierastās IAI biedru tradīcijas, kuras pārtrauca pandēmija! Tikšanās laikā būs iespējams noklausīties lekciju "Kā uzturēt adekvātu haosa līmeni organizācijā? Jeb - kas ir "iekšējā auditora vērtība mūsdienu organizācijā?"
 
Pasākuma mērķis ir saliedēt IAI Latvija biedrus un citu saistītu profesiju pārstāvjus pēc divu gadu ilgas pauzes, klātienē kopā apgūt jaunas zināšanas par iekšējā audita lomu pārmaiņu procesā, nostiprināt savstarpējos kontaktus, kā arī izbaudīt cilvēcisku siltumu un draudzību.

 

Lektors : Ivars Svilāns.


Par lektoru Ivars Svilāns ir komunikācijas profesionālis ar pieredzi medijos, banku, mazumtirdzniecības, izglītības jomās. Strādāja ziņās, kad sabruka torņi. Strādāja bankā cauri lielajai dižķibelei. Pārveidojis uzņēmumus pēc lielām krīzēm. Vieslektors vairākās augstskolās un padomdevējs gudriem cilvēkiem.

Šobrīd nacionālās informācijas aģentūras LETA datu produktu attīstības vadītājs: palīdz uzņēmumiem atrast jēgu un kontekstu datos un pārveidot tos stratēģiskos lēmumos.
Divu Baltic Communication Awards ieguvējs (2013., 2022.), turklāt abas – “No budget” kategorijā.
LASAP (Latvijas asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem) biedrs. “Iespējamās Misijas” konsultatīvās padomes loceklis.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK