Profesionālas Biedrības Iekšējo Auditoru institūts valde 2016-2018

Kārlis Majevskis

Kārlis Majevskis

Valdes Priekšsēdētājs
Indra Ozola

Indra Ozola

Valdes Priekšsēdētāja Vietniece

Vita Reinšmite

Vita Reinšmite

Valdes Locekle
Jeļena Kozlovska

Jeļena Kozlovska

Valdes Locekle
Renārs Degro

Renārs Degro

Valdes Loceklis

Iekšējo auditoru institūta pārvalde jeb valdes sastāvi

Valdes priekšsēdētāji

Iekšējo auditoru institūtu vada jau 6 valdes priekšsēdētājs.

Māris Graudiņš  (26.10.1999 – 26.11.2002)

Pēteris Strazdiņš (26.11.2002 – 18.08.2005)

Arnis Bergs (18.08.2005 – 23.08.2007)

Deniss Vološins (04.09.2007 – 10.03.2010)

Sandijs Miķelsons (06.04.2010 – 25.03.2014)

Kārlis Majevskis (26.03.2014 – līdz šim)

Valdes locekļi

Pirmā Iekšējo auditoru institūta valde: Māris Graudiņš, Pēteris Strazdiņš, Dace Nulle, Elita Vanka, Daina Beļicka

Biedri, kuri darbojās Iekšējo auditoru institūta valdē:

Biedra vārds, uzvārdsNoLīdz
Māris Graudiņš26.10.199918.08.2005
Pēteris Strazdiņš26.10.199923.08.2007
Dace Nulle26.10.199922.08.2003
Elita Vanka26.10.199922.08.2003
Daina Beļicka26.10.199922.08.2003
Arnis Bergs26.11.200223.08.2007
Zane Jēkabsone26.11.200223.08.2007
Ervīns Lenšs26.11.200228.08.2008
Evija Sloka26.11.200223.08.2007
Ārija Sīpola22.08.200318.08.2005
Māris Krupenkovs22.08.200318.08.2005
Ieva Leite22.08.200318.08.2005
Natālija Davidoviča18.08.200510.03.2010
Nata Lasmane18.08.200523.08.2007
Deniss Vološins18.08.200510.03.2010
Anna Temerova-Allena18.08.200523.08.2007
Vivita Dābola23.08.200722.03.2012
Deniss Kalāns23.08.200722.03.2012
Ilze Līgate23.08.200728.08.2008
Linda Sīle23.08.2007;  10.03.201028.08.2008;  22.03.2012
Uldis Širaks23.08.200710.03.2010
Natālija Zavgorodnaja23.08.200728.08.2008
Sandijs Miķelsons28.08.2008 17.03.2016
Gunta Darkevica28.08.200810.03.2010
Līga Langmane28.08.200810.03.2010
Anita Hāznere10.03.201014.12.2011
Kaspars Lebedevs10.03.201019.03.2014
Maija Anspoka10.03.201022.03.2012
Vija Gurkovska10.03.201022.03.2012
Dana Stauvere22.03.201219.03.2014
Ilvija Grūba22.03.201220.10.2013
Aija Daugavvanaga22.03.201219.03.2014
Kārlis Majevskis19.03.2014
Ingrīda Ivanova19.03.201417.03.2016
Indra Ozola19.03.2014
Diāna Ļubimova19.03.2014 19.03.2015
Jeļena Kozlovska17.03.2016
Renārs Degro17.03.2016