,

Bibliotēka, e-veikals un notikumu organizēšana

libraryAr prieku paziņojam ka esam ieviesuši jaunu sadaļu mūsu mājaslapā – bibliotēka un e-veikals. Tas ir liels solis mūsu darbības attīstībā. Šeit jūs varat aplūkot visas pieejamas grāmatas un materiālus, kas atrodas mūsu bibliotēkā un ir brīvi pieejami mūsu biedriem. Šeit pat mēs ievietosim materiālus no diskusijām, kursiem, semināriem. Dažādas publikācijas. Katrai grāmatai iespēju robežās mēs pievienosim īsu aprakstu. Lielākais ieguvums no elektroniskās bibliotēkas būs tas, ka varēsiet ātri atrast nepieciešamu grāmatu pēc atslēgas vārdiem. Mēs arī ieviesām grāmatu bezmaksas rezervēšanu. Tādā veidā mēs varēsim sekot līdzi tam kura grāmata atrodas bibliotēkā un kura ir kādam biedram uz rokām.

 

EshopViens no vislielākajiem attīstības soļiem ir e-veikals. Tajā patreiz varat iegādāties Gleim un Hock CIA apmācību materiālus angļu un krievu valodā. Bet nākotnē iespējams mēs piedāvāsim vēl lielāku klāstu ar grāmatām, kuras jūs varēsiet iegādāties. Atceraties, lai saņemtu biedra cenu jums ir jāielogojās  iai.lv mājaslapā.

 

Calendar-Planning-photo-550-x-2501[1]Tāpat kā bibliotēka, arī pasākumu rīkošanas sadaļa tika atjaunota. Tagad jūs varat redzēt svarīgākus notikumus vienuviet. Tie iekļaus gan IAI rīkotos gan arī citus notikumus. Filtrēšana ļauj ātri atrast nepieciešamos notikumus. Kā arī iepriekš, jūs varēsiet piereģistrēties notikumiem un automātiski saņemt rēķinu. Jums vēlamus notikumus varat pievienot saviem kalendāriem.