Sojera iekšējā auditēšana: organizācijas vērtības uzlabošana un aizsardzība, 7.izdevums

Pamatinformācija
Kategorija
Grāmatas
Autors
Lerijs B. Sojers, CIA, CPA
Gads
2019
Valoda
Angļu
Pieejamība
IAI īpašumā
Veids
Grāmata
Birka
Iekšējais audits
Vairāk informācijas

Septītajā izdevumā, 10 autori un viedokļa līderi iekšējā audita profesijā mēģina atrisināt izaicinājumus saistībā ar profesijas nākotni. Kādās ir iespējas palielināt lielāko daļu no vērtībām? Kādi jaunie riski ir radušies profesijai? Kā šīs Sojera izdevums var palīdzēt iekšējā audita vadītājiem un iekšējiem auditoriem, ņemot vērā mūsdienu praksi un plānojot nākotni? Kā ieinteresētās puses iekšējā auditā var labāk identificēt vērtības, kuras var iegūt no iekšējā audita? Šīs izdevums ir izstrādāts tā, lai sniegtu praktisku padomu iekšējā audita vadītājiem par to, kas ir jāzina, lai izstrādātu ideālu iekšējā audita funkciju, kā arī tas, kas ir jāzina iekšējiem auditoriem, lai sniegtu pašreizējos iekšējā audita pakalpojumus un produktus.

Lorenss B. Sojers (1911 -2012) strādāja iekšējā audita jomā 45 gadus. Viņa skatījums, kurš tika atspoguļots grāmatās un publikācijām virzīja mūsu jaunu iekšējā audita nozari. Pat mūsdienās viņa sākotnējie 10 baušļi aizvien ir aktuāli ( jāzina mērķi, kontole, standarti, populācija, fakti, cēloņi, cilvēki, jāmāk komunicēt, un mūsdienīgās metodes). Mēs turpinam pagodināt Lorensu, turpinot lietot viņa vārdu labākajiem resursiem, kuros var iegūt zināšanas par iekšējo auditu.

Šajā septītajā izdevumā mēs piedāvājam pārveidojušu atjauninājumu, kas atspoguļo augošās vajadzības iekšējā audita nozarē. Šīs izdevums:

  • Ir resurss, kas izmanto IIA apstiprinātos resursus un novērš pārklāšanos
  • Ir paredzēts plašākai auditorijai, iepazīstinot ar iekšējā audita uzņēmējdarbības perspektīvu: iekšējā audita uzņēmuma izveide un iekšējā audita pakalpojumu sniegšana
  • Atspoguļo nākotnes iekšējā audita atttīstības pamatu
  • Pievēršas iekšējā audita pozīcijai un vietai un iespējām/riskiem mūsu nozarē

Mūsdienu iekšējiem auditoriem ir jābūt ne tikai tehniskajām zināšanām un ieskatam, bet arī prāta stāvoklim un izpildvaras klābūtnei, kas ir nepieciešams, lai darbotos mūsdienu sarežģītajā biznesa pasaulē.
Ņemot vērā profesijas zelta standartu, Sojers atspogoļo iekšējā audita pamatu attīstību, kā arī pievēršas nozares riskiem un iespējām. Tas ir obligāts instruments, kurš ir jāizmanto katram iekšējām auditoram.

Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK