Risku pārvaldība nedrošos laikos: labuma gūšana no COSO jaunā URP ietvara

Pamatinformācija
Kategorija
Grāmatas
Autors
Paul J. Sobel, CIA, QIAL, CRMA
Gads
2018
Valoda
Angļu
Pieejamība
IAI īpašumā
Veids
Grāmata
Birka
COSO, Risk management, Risku vadība

Veiksmīgas organizācijas atrod veidus kā efektīvi pārvaldīt savus riskus, lai gūtu labumu nedrošajā un strauji mainīgajā pasaulē.  Dažas organizācijas paļaujas uz savu vadītāju pieredzi un biznesa prasmēm, dažas - izmanto daudz disciplinētāku pieeu, uz ko atsaucas kā "uzņēmuma risku vadību " (enterprise risk managamenet - ERP). 

 

2014.gadā COSO Treadway Commission izziņoja atjauninājumu veikšanu 2004.gadā publicētajam "Uzņēmuma risku vadība -- integrētais ietvaram". Jaunais ietvars, kas tika publicēts 2017.gadā, tika nosaukuts par "Uzņēmuma risku vadība - stratēģijas un snieguma integrēšana".  Šis ietvars tika radīts, lai palīdzētu organizācijām labāk izmantot iespējas un pārvaldīt draudus. Atjauninājums: 

  • atzīst stratēģijas un vienības snieguma nozīmīgumu kā centrālos apsvērumus risku vadībā; 
  • labāk nosķir iekšējo kontroli no uzņēmuma risku vadības; 
  • pozicionē uzņēmuma risku pārvaldību kā neatņēmamu lēmumu pieņemšanas daļu. 

Šajā grāmatā autors Pols Sobels sniedz implikācijas iekšējiem auditoriem vai risku vadītājiem, vai - dažkārt - abiem.  Šīs implikācijas palīdz lasītājam saprast jauno ietvaru un sniedz piemērus, kā tie viņi var kļūt par netņemamu savas organizācijas daļu un palīdzēt savām organizācijām pārvaldīt riskus nedrošos laikos. 

Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK