Izmaiņas Sertifikātu kandidātu vadības sistēmā

Pamatinformācija
Kategorija
Sertifikācija
Datums
24.01.2020

Kopš 2020. gada 14. janvāra Sertifikātu kandidātu vadības sistēmā ir spēka izmaiņas, kuru dēļ sistēmas lietotājiem ir nepieciešams verificēt savu Sertifikātu kandidātu vadības sistēmas profilu, izmantojot savu primāro e- pasta adresi.

Vienas pierakstīšanās sistēmas izveides dēļ, Sertifikātu kandidātu vadības sistēmas lietotājiem ir iespējams izvēlēties vienu paroli un lietotājvārdu, lai piekļūtu IIA Global mājaslapai, Sertifikātu kandidātu vadības sistēmai un eksāmena grafiku sistēmai.

Ir jāizdara šādas darbības, lai vertificētu savu Sertifikātu kandidātu vadības sistēmas profilu:

  1. Atveriet šo linku;
  2. Izvēlēties opciju Sign in;
  3. Izmantojiet savu primāro e-pasta adresi;
  4. Ja Jūsu parole nav pareiza, izvēlēties opciju can`t access your account. Atveriet šo linku, un sekojiet tajā norādītajām instrukcijām, lai atjaunotu paroli;
  5. Līdz esat veiksmīgi piekļuvis savam profilam Sertifikātu kandidātu vadības sistēmā, nav nepieciešams veikt nekādas turpmākas darbības.

Ja Jūs saskaraties ar jebkādām problēmām verificējot savu profilu, vai arī Jūs vairs nevarat piekļūt savai primārajai e-pasta adresei, Jums ir nepieciešams aizpildīt tiešsaistē šo formu.

Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK