IIA OnDemand kursi ir pieejami

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas no Global IIA un ECIIA
Datums
03.10.2019
IIA ir izdevis vairākus OnDemand kursu komplektus par tādām tēmām kā datu analīze, iekšējā audita pamati un ētikas pamati. Zemāk var iepazīties ar dažiem kursu aprakstiem, kuri ir pieejami.
Iekšējā audita pamatu kurss.
Šīs kurss ļaus Jums izprast iekšējās kontroles vides lomu un ieinteresēto pušu lomās un atbildības sfēras, iekļaujot iekšējos auditorus. Jūs iemācīsities novērtēt iekšējo kontroli un ieviest iekšējā audita saistības. Par kursa apguvi iegūsiet 16.2 CPE. Vairāk šeit.
 Iekšējā audita vadītāju/ vadītāju kursi.
Audita vadītāji ir atbildīgi par risku novērtēšanu, audita metodikas pārskatīšanu, audita personāla attīstību un par daudz ko citu. Iekšējā audita vadītāju/vadītāju kursi piedāvā rīkus un labākās prakses piemērus, lai palīdzētu vecākajiem audita vadītājiem sasniegt savas organizācijas audita mērķus. Par kursa apguvi Jūs iegūsiet 8.5 kredītpunktus. Vairāk šeit.
Pārvaldības, risku pārvaldības & kontroles kurss.
Iekšējā audita funkcija ir svarīga daļa no stabilas risku pārvaldes programmas. Pārvaldības, risku pārvaldības un kontroles kurss palīdzēs Jums novērtēt un uzlabotu Jūsu organizācijas risku pārvaldības aktivitātes struktūru. Par kursa apguvi Jūs iegūsiet 6.3 kredītpunktus. Vairāk šeit.
Turpini apmeklēt IIA globālo OnDemand apmācību kursu komplektu, lai uzzinātu par jauniem un iegūtu mārketinga resursus.
 
Atpakaļ Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA