Iekšējo auditoru žurnāla jūnija izdevums

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas
Datums
17.06.2019

Jūnija izdevums ir veltīts jautājumiem saistībā ar attīstību, iekļaujot kā biznesa izpilde, un organizācijas stratēģijās ietekmi uz ētisku uzvedību un kultūru.

Viens no raksturojošajiem rakstiem ir "The Right Path" ,kas iekļauj analīzi par nesen veiktu Ethisphere pētījumu, kas parāda to, ka biržās kotēti uzņēmumi ir novērtēti kā visvairāk ētiskākie, pārspējot savus kolēģus Down Jones Large Cap indeksā.

Kļūst arvien skaidrāks, ka iekšējā audita loma ētisku lēmumu pieņemšanā, kā arī labas korporatīvās kultūras veidošanā ir pieaugusi. Šādu atziņu savā rakstā "Step Forward" ir iekļāvis Ziemeļamerikas IIA valdes priekšsēdētājs Benito Jbarrs.

Papildus ir pievērsta uzmanība vērtību pārvaldīšanai, PCAOB auditu nepilnībām, kā arī tiek uzsvērta analītisko modeļu neobjektivitāte.

Jūnija izdevuma nodaļas ietver rakstus par datu ticamību, drošībās pasākumiem ārpus kontroles, valdes vajadzības, un Mika Jaka atziņas.

Ļoti gaidītais izdevums aplūko ētikas jautājumus ar Refinitiv un EY ekspertu Q&A. Ir ietverti daudzi steidzami jautājumi, sākot no kā izskatās dinamiskās formālas kultūras risku pārvaldības programma, beidzot ar dinamisko darba vietu un tās ietekmi uz uzņēmumu kultūru.

Jaunākajām iekšējo auditoru izdevumam var piekļūt jebkurā laikā šeit.  

Atpakaļ Atgriezties augšā