Iekšējo Auditoru Institūtam 15 gadi

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas
Datums
24.10.2014
Dārgie biedri,
Šogad 26.oktobrī profesionālajai biedrībai "Iekšējo auditoru institūts" (Institūts) ir jubileja , būs pagājuši 15.gadi, kopš biedrība reģistrēta.
1999.gada 26.oktobrī tika nodibināts Institūts, lai veicinātu iekšējo auditoru un citu ar iekšējo auditu, risku vadību, kontroli, pārvaldību vai citām radniecīgām jomām saistītu Institūta biedru izglītošanu, attīstot un uzlabojot viņu profesionalitāti, darba rezultativitāti un efektivitāti.
Šo piecpadsmit gadu laikā biedru skaits Institūtā ir četrkāršojies 2014.gada augustā biedru skaitam sasniedzot 171. Šajā laikā Institūtu ir vadījuši seši valdes priekšsēdētāji un kopumā institūta valdē ir darbojušies trīsdesmit septiņi biedri, sniedzot ieguldījumu iekšējā audita profesijas pilnveidošanai. Šis ieguldījums nav statistiski izmērāms, taču gandrīz pusei no minētajiem 37 biedriem darbība Institūta pārvaldē sasniedz pieci līdz astoņi gadi.
Paldies visiem biedriem, kuri šo gadu laikā aktīvi iesaistījās Institūta darbībā, plānojot, organizējot un īstenojot dažādus auditoru saliedējošus un izglītojošus pasākumus (diskusijas, apmācības, konferences par aktuālām tēmām), daloties ar savu pieredzi un zināšanām ar citiem auditoriem, tāpat nodrošinot Iekšējā audita profesionālo prakses starptautisko standartu, prakses vadlīniju u.c. nozīmīgu materiālu tulkojumu latviešu valodā, tādējādi veicinot vienotu izpratni par standartiem un padarot tos pieejamākus plašākam profesionāļu lokam.
Institūta biedri ir pierādījuši sevi kā saliedētu un profesionālu komandu, mobilizējoties ekonomiskās krīzes apstākļos, lai aktīvi atbalstītu valsts pārvaldes iekšējos auditorus, iesaistoties pasākumu plāna iekšējā audita sistēmas pilnveidošanai valsts pārvaldē tapšanā. Institūta biedri ir atvērti sadarbībai ne tikai iekšzemē, bet arī ārvalstīs (dalība ECIIA, Baltijas valstu Institūtu sadarbība, iesaistīšanās Globālā Iekšējo auditoru institūta rīkotajos pasākumos), tādējādi paplašinot informatīvo telpu un sniedzot iespējas iegūt vispusīgāku pieredzi un skatījumu uz dažādiem ar auditu saistītajiem jautājumiem, kā arī dalīties ar savu pieredzi un viedokli.
Daudz laimes 15.gadu pastāvēšanas jubilejā!
Lai kopīgi atzīmētu šo svētku dienu, pateiktos biedriem, kuri Institūta valsts pārvaldē atradušies visilgāk, lai atcerētos vēsturiskos notikumus un vienkārši kopā jauki pavadītu kādu laiku, aicinām jūs pievienoties kopīgajam tējošanas vakaram 27.oktobra (pirmdienas) vakarā 17:30 Viesnīca Latvija kafejnīcā augšējā bārā! Lai apzinātu iespējamo dalībnieku skaitu, lūdzu informē par savu dalību šeit.
Vēlamies informēt ka pasākums notiks viesnīcas Astor Rīga telpās, Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 10, Vecrīgā plkst 18:00
Visi biedri ir laipni aicināti piedalīties pasākumā!!! Būs iespēja satikt Institūta dibinātājus!!!  
Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK