Global Pulse of the Profession Report Latviešu valodā

Katru gadu Iekšējo auditoru institūts veic aptauju par jaunākajām tendencēm iekšējā auditora profesijā, lai noteiktu Globālo profesijas pulsu, gan vērtējot izmaiņu tendences salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, gan saistītos jautājumus.  Šogad aptaujāti 1,935 audita profesionāļi dažādās pasaules valstīs, no tiem 1,160 dalībnieku bija iekšējā audita struktūrvienību vadītāji.

Lai sniegtu vispusīgu ieskatu, 2014 gada „Globālais profesijas pulss” ziņojumā ir atsauces uz citiem veiktajiem līdzīgiem pētījumiem, kurus īstenojuši pasaulē atpazīstamas vadības konsultāciju kompānijas – KPMG International’s (KPMG’s) Globālās Audita komitejas pētījums, PwC’s pētījums par Iekšējā audita profesiju un Proviti pētījums par iekšējā audita spējām un vajadzību. Apvienojot un kombinējot informāciju no iepriekšminētajiem pētījumiem, šis ziņojums sniedz stabilu priekšstatu par iekšējā audita izaicinājumiem un stratēģijām, kuras izmantojamas šo izaicinājumu pārvarēšanai.

Lasīt Globālo Profesijas Pulsu ziņojumu Latviešu valodā. Read Global Pulse of the Profession report in English.
Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK