ECIIA aicina izveidot audita komitejas publiskajā sektorā, lai veicinātu labu pārvaldību

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas no Global IIA un ECIIA
Datums
12.08.2019

Dokumenta mērķis ir paaugstināt audita komitejas potenciālu kā efektīvas labas pārvaldības veicinātāju. Tajā ir aprakstīta situācija dažādas valstīs, ņemot vērā komisijas sastādīšu, lomas un atbildību. Papildus, tajā ir aprakstīti labā prakse un ieguvumi, ko sniedz audita komisijas izveide, kā arī šķēršļi tās izveidei. Plaši ir aprakstītas attiecības ar iekšējo auditu.

Vadlīnijas izstrādāja ECIIA Publiskā sektora komiteja, kura apkopoja informāciju par šādas pieejas izmantošanu publiskajā sektorā Eiropā.

Komiteja veicina iekšējā audita funkcijas profesionalitātes pieaugumu, nodrošinot zināšanu apmaiņu Eiropā.
Melvins Neats, ECIIA Publiskās komitejas vadītājs,: "izstrādātais dokuments var palīdzēt veicināt izpratni organizācijām, kurās nav audita komitejas par tās izveides potenciālajiem ieguvumiem, kā arī veicināt izpratni par to, ka šādi var apmainīties ar labās prakses ieguvumiem, lai noritētu veiksmīgāka darbība. Lai gan katrai organizācijai ir savs raksturojums un nepieciešamības, audita komitejas izveide ir nepieciešama, lai veicinātu labu pārvaldību."

Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK