Ceļveži: iekšējā audita līderu stāsti par ceļu uz panākumiem

Pamatinformācija
Kategorija
Grāmatas
Autors
Sandra Johnson
Gads
2018
Valoda
Angļu
Pieejamība
IAI īpašumā
Veids
Grāmata
Birka
career, change, rokasgrāmata

Šajā grāmatā ir izklāstīti 12 līderu stāsti, kuri ir sasnieguši savas karjeras mērķus, iegūstot amatu vai lomu, bet viņu vēlamais galamērķis bieži vien ir saistīts ar jēgas sajūtu vai nepieciešamību tikt intelektuāli izaicinātiem. Saskaroties ar lielākas atbildības vai profesijas ietekmēšanas iespējām, šie līderi atpazina šo iespēju sasaisti ar saviem mērķiem. 

Šie stāsti izklāsta līdzsvara atrašanu, ietkemēšanu, komandas veidošanu, progresu caur dalīšanos, robežu novilkšanu, zemākā punkta dāvanu, pašapziņas veidosānu, negaidītus panākumus, darbu ar partneriem, citu cilvēku ietekmēšanu un pozitīvām paŗmaiņām, dzīvošanu ar mērķi "pagriezt galvas", un kaislības atrašanu. Šie stāsti sniedz daudzas mācības, kas var tikt pielietotas ikviena individuālajam ceļam. Ja mēs veltām laiku, lai noorientētos, palielinot sevis apzināšanos un atklājot karjeras iespējas, mēs nenovēršami pieņemsim labākus lēmumus par savu karjeru. Papildus, progresa mērīšana, izmantojot "robežstabus" un konsultācijas ar mentoriem, ir kritiski nozīmīga panākumu gūšanai. 

Ceļveži sniedz daudzas mācības, kas var tikt piemērotas mūsu individuālajiem ceļojumiem. Iespējams vissvarīgākā mācība, ko šie līderi mums sniedz, ir lēmums uzsākt jaunu ceļu. Ikviens indivīds var uzsākt jaunu stāstu jebkurā brīdī. 

Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK