Aktuālie pasākumi Martā

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas
Datums
22.02.2011
Iekšējo auditoru institūts vēlas painformēt par biedriem aktuāliem pasākumiem martā. 08.03.2011. - Ikmēneša diskusija  "Iekšējā auditora loma organizācijas darbības efektivitātes veicināšanā" 18.03.2011. - Ikgadējā biedru pilnsapulce (vieta: Monika hotel, laiks: 15.00 - 17.00, Jautājumi:
  • budžeta un pārskata apstiprināšana,
  • jauno biedru un CIA sertificēto sveikšana,
  • pateicība aktīvākajiem biedriem,
  • motivācijas sistēmas prezentēšana un citi svarīgi jautājumi ...)
  • Pilnsapulces dalībnieku vidū tiks izlozēta balva. Precīzāka informācija sekos. Lūdzam ieplānot laiku šim pasākumam un painformēt IAI atbildīgos uz e-pastu iai@iai.lv , ja netiekat un kuram plānots nodot balsojuma pilnvarojumu, lai varam ieplānot dalībnieku skaitu un kafijas/uzkodu apjomu.
22.03.2011. - Projekts "CIA sertifikācijas apmācību plānošana''. Paredzēts, ka dalībnieki varēs padiskutēt ar CIA sertifikātus ieguvušajiem kolēģiem un galu beigās iespējams vienoties par apmācību formātu, kas varētu piesaistīt dalībniekus un interesentus. 25-26.03.2011. - Lietuvas IAI ikgadējā konference un Baltijas valstu valžu tikšanās Lietuvā.
Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK