Aicinam biedrus iesaistīties IAI aktivitātēs

Pamatinformācija
Kategorija
Ziņas
Datums
29.03.2010

Cien. IAI biedri, vēlamies Jūs uzrunāt iesaistīties Iekšējo auditoru institūta aktivitātēs. No ikviena no mums ir atkarīgs, kāds Iekšējo auditoru institūts izskatīties tuvāko gadu laikā un, ko mēs visi no tā iegūsim. Iekšējo auditoru institūtā ir iespējas darboties vairākās jomās: biedrzinību, ārējo sakaru, standartu, izglītības, sertifikācijas, informācijas izplatīšanas, konferenču un finanšu. Katru no darbības jomām vada tālāk tekstā minētās komisijas. Šobrīd jaunā IAI valde plāno institūta attīstītas stratēģiju un nākotnes aktivitātes, un tagad ir tas brīdis, kad tieši Jūs varat mums palīdzēt.  Ja jums ir interese un vēlēšanās darboties kādā no minētajām jomām, vai citādi palīdzēt Iekšējo auditoru institūtam, būsim ļoti pateicīgi un gaidīsim jūsu zvanu vai e-pastu uz adresi deniss.kalans@iai.lv vai sandijs.mikelsons@iai.lv. Lūdzam, noteikti rakstiet vai zvaniet mums.  Lai palīdzētu jums izvēlēties ņemt dalību kādā no darbības jomām, piedāvājam jums atbilstošo komisiju īsu darbības aprakstu. Uzdevumi var tikt pilnveidoti, papildināti un mainīti, un tas ir atkarīgs no mums pašiem.

 1. Biedrzinības komisija – biedru uzskaite;
 2. Ārējo sakaru komisija – sadarbība ar starptautisko IIA un IIA nodaļām citās valstīs;
 3. Standartu komisija  – IIA Standartu attīstība un tulkojumi latviešu valodā;
 4. Izglītības komisija – apmācību kursi un ikmēneša  diskusiju organizēšana;
 5. Sertifikācijas komisija – Starptautiskā sertifikāta CIA administrēšana, apmācības un atbalsts sertifikācijai nacionālās valsts līmenī;
 6. Informācijas izplatīšanas komisija – Institūta mājas lapas un elektronisko komunikāciju iespēju biedru starpā attīstība;
 7. Konferences organizēšanas komisija – konferences un  sabiedrisko pasākumu organizēšana;
 8. Finanšu komisija – finanšu uzskaite un atskaite, Institūta līdzekļu pārvaldīšana.

Dalībnieku skaits komisijās nav ierobežots, tāpēc pieteikties un darboties varēs visi, kam ir vēlēšanās. Ja Jums ir nepieciešama detalizētāka informācija, vai ir idejas, ko vēlaties pārrunāt, jūs varat kontaktēties ar katras komisijas atbildīgo pārstāvi vai valdes priekšsēdētāju:

 • Biedrzinību komisija – Maija Anspoka;
 • Ārējo sakaru komisija – Ilvija Grūba;
 • Standartu komisija – Vivita Dābola;
 • Izglītības komisija – Linda Sīle;
 • Sertifikācijas komisija – Anita Hāznere;
 • Informācijas izplatīšanas komisija – Deniss Kalāns;
 • Konferenču organizēšanas komisija – Vija Gurkovska;
 • Finanšu komisija – Kaspars Ļebedevs;
 • Valdes priekšsēdētājs - Sandijs Miķelsons.

Mēs vēlamies redzēt atraktīvu institūtu, kas katram biedram sniedz vērtīgu ieguldījumu! Mēs ceram Jūs redzēt mūsu komandā! Aicinājums palīdzēt IAI darbā: Kādam, kura darba vieta ir Rīgas Centrā, aicinām palīdzēt Valdes priekšsēdētājam Sandijam Miķelsonam ar mazāku un lielāku administratīvo pienākumu veikšanu. Vēlams, ja būtu iespējams tikties no rītiem vai vakaros (posmā no Piņķiem līdz t.c.Spicei), lai palīdzētu ar dokumentu plūsmu.

Atpakaļ Atgriezties augšā
SĪKDATŅU POLITIKA