Prezentācijas laikā runāsim par to, kāda loma ir iekšējam auditoram labas korporatīvās pārvaldības īstenošanā, kā arī ko valde, padome un citu līmeņu vadītāji sagaida no iekšējā auditora kā no eksperta un neatkarīgā viedokļa sniedzēja
17. - 17 Oktobris
Atlikušas 80
14 referenti
ATLIKUŠAS TIKAI TIEŠRAIDES BIĻETES!
REĢISTRĀCIJA PASĀKUMAM ATVĒRTA LĪDZ 13.10.2024
Aicinām Jūs uz ikgadējo hibrīda veida konferenci "IEKŠĒJAIS AUDITORS - NĀKOTNES VEIDOTĀJS PĀRMAIŅU LAIKĀ", kas norisināsies 2024. gada 17. oktobrī. Klātienē konference notiks ATTA Centre, Krasta ielā 60.
Šī būs īpaša konference, jo 2024.gada oktobrī Iekšējo auditoru institūts Latvijā svin savu 25 gadu jubileju! Konferences noslēgumā svinēsim šo notikumu.
Konference norisināsies angļu un latviešu valodā ar sinhrono tulkošanu.
Prezentācijas laikā runāsim par to, kāda loma ir iekšējam auditoram labas korporatīvās pārvaldības īstenošanā, kā arī ko valde, padome un citu līmeņu vadītāji sagaida no iekšējā auditora kā no eksperta un neatkarīgā viedokļa sniedzēja
Izmaiņas vienmēr prasa pielāgošanos un esošās prakses pārskatīšanu, tas var būt kā izaicinājums kritiski un objektīvi paskatīties no malas uz savu līdzšinējo praksi un sākt darīt darbu citādi, bet var būt kā iespēja tikt skaidrībā ar līdz šim neskaidri formulētām prasībām un rast pamatojumu prakses sakārtošanai, lai pilnvērtīgāk nostiprinātu iekšējā audita lomu un pienesumu katrai organizācijai. Prezentācija būs par galvenajiem izaicinājumiem, ko izmaiņas standartos rada ikvienai praksei, un par veidu, kā konstruktīvāk tos risināt un pielāgot savu praksi.
Mākslīgais intelekts (MI) var ievērojami uzlabot audita procesus, automatizējot datu analīzi un rutīnas uzdevumus, ļaujot auditoriem pievērsties stratēģiskākām darbībām. Taču vai MI tiešām būtiski paaugstina darba efektivitāti un precizitāti, vienlaikus samazinot laika un resursu patēriņu? Prezentācijas laikā lektors izskatīs jaunākās tendences MI attīstībā, ieskicēs, kā to izmantot produktivitātes palielināšanai, un sniegs ieskatu, kādi nākamie soļi būtu veicami organizācijās un individuāli, lai pilnvērtīgi izmantotu šīs tehnoloģijas priekšrocības.
Prezentācija apskatīs galvenās darba tirgus tendences, kas ietekmēs organizāciju nākotni, izceļot hibrīddarbu, elastīgus darba modeļus, digitalizāciju, demogrāfiskās izmaiņas, specializētas prasmes un pieaugošo fokusu uz ilgtspēju un darbinieku pieredzi.