Diskusija Krāpšanas riska izvērtējums sarkano karogu identificēšana un darbības kas veicamas aizdomu gadījumā

Kam paredzēts kurss, ko auditorija iegūs: zināšanas par to, kas ir krāpšana un kā to atpazīt, krāpšanas riskiem, tai skaitā sarkanajiem karogiem – to identificēšanu un pārbaužu veikšanu. Pasniedzēji arī ieskicēs, kas ir krāpšanas trīsstūris un kā to izmantot krāpšanas apkarošanā. Tiks sniegta vispārēja informācija par Eiropas Savienības (ES) finanšu interešu aizsardzības koordinācijas dienesta (AFCOS) darbu un sadarbību ar tiesībsargājošajām institūcijām. Būs iespēja uzzināt, kādas iestādes vēl ir iesaistītas ES finanšu interešu aizsardzībā un kādas ir šo iestāžu funkcijas, kā var sazināties ar šīm iestādēm un kādu palīdzību no tām var lūgt.

Kļūsti par biedru
Iekšējo auditoru institūts

IAI pamatdarbība saistīta ar biedru vispusīgu profesionālo attīstību un izglītību: apmācību programmu, metodiskos norādījumu izstrāde, kursu, apmācību, auditoru sertifikācijas organizācija, informatīvo materiālu sagatavošana, savstarpēja aktuālās informācijas apmaiņa.

KONTAKTINFORMĀCIJA
Uzdot jautājumu

Iekšējo Auditoru Institūts
Biedrība

Reģ. Nr. 40008045795
Adrese: Pērses iela 9/11, Rīga, LV 1011

E-pasts: iai@iai.lv

PIERAKSTĪTIES JAUNUMIEM
Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK