Gleim CIA mācību materiāli 17. izdevums

Šobrīd visi IAI rīcībā esošie mācību komplekti tika izpārdoti. Jūs varat iegādāties tos Gleim oficiālajā mājaslapā. Gadījumā ja esat ieinteresēti pasūtīt Gleim CIA mācību materiālus ar IAI starpniecību, lūdzu nosūtiet vēstuli uz iai@iai.lv. Ja tiks saņemts pietiekošs skaits ar pieprasījumu mēs veiksim kārtējo Gleim CIA grāmatu pasūtījumu un jūs tās varēsiet iegādāties pie mums.

 

Gleim Publications apmācību matreriāli pilnība atbilst IIA Standartiem. Galvenā Gleim publications misija ir – “iegūt zināšanas patērējot mazāk laika un naudas”.

Gleim apmācību metodoliģija atšķirās no standarta IIA metodoloģijas. Tās galvenie principi ir iegūt maksimāli daudz zināšanu pēc iespējas ātrāk un lētāk. Apmācību kurss ir uzbūvēts tā, lai sniegtu iekšējam auditoram tikai nepieciešamo informāciju, kura noderēs eksāmenā un ļautu koncentrēties uz praktisku jautājumu atbildi (testēšanu). Sekojot precīzi izstrādātai Gleim metodoloģijai, Gleim garantē CIA eksāmena nokārtošanu.

Viens no lielākajiem Gleim apmācības kursa plusiem ir tas, ka saskarne maksimāli pietuvināta tai ko jūs redzēsiet eksāmenā.
Komplektā ietilpst:

  • 3 grāmatas, kuras atbilst katrai no CIA eksāmena daļai
  • Online jautājumi un testi, kurus var izmantot dažādi – apmācību, testēšanas un eksāmena varianti ar laika ierobežojumiem un atskaitēm par Jūsu rezultātiem. Izmantojot atskaites varēsiet labāk izprast savas vājās puses un koncentrēties vairāk uz tām. Pieslēgties online apmācībam ir iespējams gandrīz no visām modernām IT ierīcēm – dators, iPad, Android planšete, Apple dators u.c. ierīces, kurām ir interneta pārlūks un nepieciešamais atbalsts.
  • Audiovizuālā apmācība īsumā pastāstot par tēmu
  • PDF versija apmācību grāmatām lai tās var lasīt uz jebkuras ierīces
  • Jā/Nē testēšana

Lai tuvāk iepazītos ar Gleim jūs vara piereģistrēties viņu mājaslapā un izmēģināt demo versiju.

Vairāk informācijas

Cenas

Biedra
370.00
Standarta
610.00
Informācija
Kategorija
Mācību materiāli
Gads
2016
Pieejamais skaits, gab.
5
Valoda
Angļu
Pieejamība
IAI īpašumā
Veids
Grāmata
Birka
CIA, Mācību materiāli
Atpakaļ Atgriezties augšā