Aicinājums uz Ivara Svilāna klātienes lekciju 2022. gada 25. augustā Rīgas Motormuzejā

Dārgie  IAI biedri !

Aicinām tikties klātienē  2022. gada 25. augustā, plkst. 14:00  Rīgas Motormuzejā , S. Eizenšteina ielā 8, lai turpinātu ierastās IAI biedru tradīcijas, kuras pārtrauca pandēmija! Tikšanās laikā būs iespējams noklausīties lekciju "Kā uzturēt adekvātu haosa līmeni organizācijā? Jeb - kas ir "iekšējā auditora vērtība mūsdienu organizācijā?"
 
Pasākuma mērķis ir saliedēt IAI Latvija biedrus un citu saistītu profesiju pārstāvjus pēc divu gadu ilgas pauzes, klātienē kopā apgūt jaunas zināšanas par iekšējā audita lomu pārmaiņu procesā, nostiprināt savstarpējos kontaktus, kā arī izbaudīt cilvēcisku siltumu un draudzību.

 

Lektors : Ivars Svilāns.


Par lektoru Ivars Svilāns ir komunikācijas profesionālis ar pieredzi medijos, banku, mazumtirdzniecības, izglītības jomās. Strādāja ziņās, kad sabruka torņi. Strādāja bankā cauri lielajai dižķibelei. Pārveidojis uzņēmumus pēc lielām krīzēm. Vieslektors vairākās augstskolās un padomdevējs gudriem cilvēkiem.

Šobrīd nacionālās informācijas aģentūras LETA datu produktu attīstības vadītājs: palīdz uzņēmumiem atrast jēgu un kontekstu datos un pārveidot tos stratēģiskos lēmumos.
Divu Baltic Communication Awards ieguvējs (2013., 2022.), turklāt abas – “No budget” kategorijā.
LASAP (Latvijas asociācija sabiedrisko attiecību profesionāļiem) biedrs. “Iespējamās Misijas” konsultatīvās padomes loceklis.

Kļūsti par biedru
Iekšējo auditoru institūts

IAI pamatdarbība saistīta ar biedru vispusīgu profesionālo attīstību un izglītību: apmācību programmu, metodiskos norādījumu izstrāde, kursu, apmācību, auditoru sertifikācijas organizācija, informatīvo materiālu sagatavošana, savstarpēja aktuālās informācijas apmaiņa.

KONTAKTINFORMĀCIJA
Uzdot jautājumu

Iekšējo Auditoru Institūts
Biedrība

Reģ. Nr. 40008045795
Adrese: Pērses iela 9/11, Rīga, LV 1011

E-pasts: iai@iai.lv

PIERAKSTĪTIES JAUNUMIEM
Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK