Mēneša grāmata – Savjēra ceļvedis iekšējiem auditoriem, 6-ais izdevums

img_56c6122e96476Pirmoreiz publicēts 1973.gadā, Larija Savjera darbs ir virzījis un palīdzējis daudziem iekšējiem auditoriem un veidojis šo profesiju. Kamēr iekšējās auditēšanas pamata principi paliek stabili nemainīgi, vienmēr mainīgā, globālā biznesa vide pieprasa, ka iekšējiem auditoriem jāturpina pielāgot savas pozīcijas kā vērtību pievienojošiem partneriem viņu organizācijās, vai arī tie riskē kļūt par novecojušiem.

Savjera filozofija bija tāda, ka iekšējiem auditoriem vajadzētu lūkoties pēc jaunām tendencēm, vienlaikus būt lietas kursā par pārmaiņām IAI* profesionālās prakses starptautiskos standartos (Standarti), IT, likumdošanā un regulējumos – kā arī efektīvi reaģēt attiecībā uz starptautiskiem notikumiem, pastāvīgi attīstošām pārvaldi un riska vadības vadlīnijām. Savjera darba sestais izdevums tagad ir pieejams kā eGrāmata un satur drukātā izdevuma visus trīs sējumus. Saturs ir viegli saprotams un pārskatāms, un katrs sējums iekļauj satura rādītāju un apkopojumu eseju atsaucēm.
1. sējums: Iekšējā Audita Būtiskie Elementi
2. sējums: Iekšējā Audita Procesi un Metodes
3. sējums: Pārvaldība, Riska Vadība un Atbilstības Būtiskie Elementi

Līdz 29.Februārim institūta biedriem ir iespējams iegādāties šo e-grāmatu ar 20% atlaidi. Iegādājoties jums ir jāizmanto INSTITUTE atlaižu kods.

Saite uz vietni: http://www.theiia.org/bookstore/product/sawyers-guide-for-internal-auditors-6th-edition-1717.cfm