,

Mēneša grāmata Aprīlī 2016 – Datu analīze: Iekšējā audita vērtības novērtēšana

Iedomājieties organizāciju, kurā iekšējie auditori identificē riskus un iespējas, balstoties uz visiem pieejamajiem datiem, transformējot to funkciju no uz atbilstību fokusētiem uz vērtīgu biznesa partneri. Iekšējie auditori var un tiem ir jātver šī iespēja tagad.

Šī jaunā grāmata, kas tapusi IAI Izpētes fondam sadarbojoties ar kompāniju Grant Thornton, uzsver grūtības, ar kurām saskarās Audita vadītāji, mēģinot apvienot datus, lai radītu pievienoto vērtību. Audita vadītāji vēlas radīt integrētu un efektīvu pieeju datu analīzei, bet daudzi nezina, kā sākt. Aptaujājot teju 400 audita vadītājus, audita direktorus, datu analīzes vadītājus un auditorus, rezultāti aptver plašu konceptu spektru, lai palīdzētu iekšējam auditam paplašināt risku aptvērumu un paaugstināt audita efektivitāti.

Grāmata sniedz iekšējiem auditoriem datu analīzes ietvaru, ar kura palīdzību novērtēt pašreizējo stāvokli organizācijā un definēt tālāko rīcību ar 4 soļu procesa palīdzību:

  • Vizualizēt to, kā datu analīze darbosies organizācijas labā
  • Novērtēt šī brīža spējas
  • Uzlabot cilvēku, procesu un tehnoloģiju [darbību]
  • Ieviest, uzraudzīt un attīstīt procesus, līdz ko tie sāk darboties

Grāmatas cena biedriem: *US$29.59/Standarta cena: US$36.99

Saite uz grāmatu: http://www.theiia.org/bookstore/product/preorder-data-analytics-elevating-internal-audits-value-1980.cfm

Lai saņemtu atlaidu, izmantojiet INSTITUTE atlaižu kodu. Piedāvājums ir spēkā līdz 30.aprīlim un ir piemērojams vien eGrāmatai un PDF formātiem.