Informācija konferencei

Šeit atrodama detalizēta informācija par dāžadiem konferences norises aspektiem. 

IAI 2017.gada konferences informācija

  1. Šī gada IAI konference norisināsies Citadele banka konferenču centrā, Republikas laukumā 2A:

 

Shēmā atzīmētā ieeja ir vienīgais veids, kā iekļūt konferenču centrā. Lai tur nokļūtu, kā norādīts attēlā,  ir jāiet cauri Citadele bankas autostāvvietai:

 

Konferenču zāle atrodas 3.stāvā.

Reģistrācija konferencei sākas 8:30. Konferences sākums – 9:20. Līdz konferences sākumam tiks pasniegta kafija un uzkodas.

Ģērbšanās stils: business casual.

2. Dalībniekiem būs pieejama garderobe mantu novietošanai, tomēr netiks nodrošināta drošā mantu uzglabāšana. IAI neatbild par garderobē atstātajām mantām.

3. Lai reģistrētos dalībai konferencē, obligāti ir jāuzrāda konferences biļete drukātā vai elektroniskā formātā.

4. Konferences pusdienas notiks restorānā Stargorod, Republikas laukumā 1, kas specializējas tradicionālā čehu alus darīšanā un čehu un latviešu tradicionālajā virtuvē. Pusdienas nebūs bufetes tipa – katram dalībniekam tiks pasniegts jau sagatavots ēdiens. 

5. Konferenču centrā nav speciālas smēķētavas. Smēķēt ir atļauts pie konferenču centra. Pa kreisi, 20m attālumā no ieejas konferenču centrā atrodas smēķēšanai paredzētā zona.

6. Ja uz konferenci plānojat ierasties ar savu auto, to nāksies novietot kādā no tuvumā esošajām maksas stāvvietām. Bezmaksas autostāvvietas nav iekļautas konferences dalības maksā. Auto novietošanas iespējas: https://www.rigassatiksme.lv/en/services/parking-services/parking-services/

Pirmā stunda B zonā 2 EUR katra nākamā –  2.50EUR. Iespējams norēķināties ar karti.

Mēs iesakām izmantot Europark autostāvvietu Kronvalda bulvārī 3. Tajā būs jāmaksā 12 EUR par  periodu no 8:00 līdz 18:00 un viss vakars 18:00-22:00 2.50 EUR. Iespējams norēķināties ar karti.

7. Vakara pasākums 9.11. arī notiks restorānā Stargorod uz kuru ir aicināti tikai dalībnieki, kas, iegādājoties biļeti konferencei, ir apmaksājuši dalību šajā pasākumā.

 

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi konference@iai.lv 

Uz drīzu tikšanos konferencē!

 

Informācija
Kategorija
Konferences


Atpakaļ Atgriezties augšā
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK