IIA Global eMācības: Mērķtiecīgi. Ērti. Izdevgi.

eLearning-Icon150x150Viens veids, kā IAI stiprina savu līdera pozīciju iekšējā audita izglītošanas jomā, ir piedāvājot arvien plašāku tiešsaistes apmācību iespēju spektru, kas atļauj ērtu un izdevgu izglītošanās veidu atbilstoši Jūsu grafikam. IIA Global piedāvātais plašais tiešsaistes semināru, eSemināru un pašmācības kursu klāsts ļauj jums ietaupīt naudu un laiku ceļojot un ļauj to laiku veltīt apmācībām. Tā kā elastīgums ir viena no tiešsaistes apmācību priekšrocībām, IAI regulāri pievieno jaunus tiešsaistes apmācības kursus un seminārus.

eSemināri (eSeminars)

eSemināri ir rēāla laika tiešsaistes apmācības, kas tiek sadalītas īsās sesijās un norit vairākās dienās. Mēs esam pārveidojuši mūsu tradicionālos semināru, pielāgojot tos tiešsaistes mācību videi, un vienlaicīgi saglabājot nemainīgi augstu kvalitāti un izcilības standartus, kas sastopami IAI apmācībās. Visus eSeminārus ir rakstījuši un attīstījuši speciālisti speciālistiem.

Skatīt eSeminarus

Tiešsaistes semināri (Webinars)

Tiešsaistes semināri aptver augsta līmeņa saturu un tiek piedāvāti bez maksas visiem IAI biedriem.  Pieslēdzieties šo pasākumu arhivētajiem ierakstiem Jums ērtā laikā un ievērtējiet mūsdienīgu aktuālo tēmu plašo piedāvājumu.

Uzzināt vairāk

Pašmācības kursi (Self-study courses)

Pašmācības kursi pēc pieprāsījuma, maksimizē vērtību, ko iegūstat no ieguldītajiem līdzekļiem. Gada abonements paver iespēju piekļūt simtiem kursu Jūsu datorā, jebkurā laikā. IAI plašais tiešsaistes pašmācības kursi ietver: grāmatvedību un finanses, auditēšanu, komunikācijas prasmes, datoru lietojumprogrammas un vispārīgo IT ētiku, pamatprasmes, zināšanu vadību, vadības operācijas, projektu vadība, un komandas vadība/koučings.

Uzzunāt vairāk

 

Saiti iz e-mācībām vienmēr varēsiet atrast “Apmācības un Pasākumi” sadaļā.