Angļu valodā
Jums tiek piedāvāti Gleim Publications apmācību matreriāli (Angļu valodā) kas pilnība atbilst IIA Standartiem. Galvenā Gleim publications misija ir – “iegūt zināšanas patērējot mazāk laika un naudas”.
Gleim apmācību metodoliģija atšķirās no standarta IIA metodoloģijas. Tās galvenie principi ir iegūt maksimāli daudz zināšanu pēc iespējas ātrāk un lētāk. Apm
ācību kurss ir uzbūvēt tā, lai sniegtu iekšējam auditoram tikai to nepieciešamo informāciju, kura noderēs eksāmenā un ļautu koncentrēties uz praktisku jautājumu atbildi (testēšanu).
Komplektā ietilpst:
  • 3 grāmatas, kuras atbilst katrai no CIA eksāmena daļai
  • online jautājumi un testi, kurus var izmantot dažādi – apmācību, testēšanas un eksāmena varianti ar laika ierobežojumiem un atskaitēm par Jūsu rezultātiem. Izmantojot atskaites varēsiet labāk izprast savas vājās puses un koncentrēties vairāk uz tām. Pieslēgties online apmācībam ir iespējams gandrīz no visām modernām IT ierīcēm – dators, iPad, Android planšete, Apple dators u.c. ierīces, kurām ir interneta pārlūks un nepieciešamais atbalsts.
  • vairāk informācijas šeit

Krievu valodā
Sākot ar 2016. gadu Iekšējo Auditoru Institūts piedāvā iegādāties CIA apmācību materiālus arī krievu valodā. Šajā gadījumā ieteicams eksāmenu kārtot arī krievu valodā. Šie materiāli ir no Hock.Hock CIA grāmatas satur visaptverošu informāciju un detalizētus, vispusīgus piemērus, lai ļautu Jums pilnībā izprast visus jēdzienus un terminoloģiju.

Izmantojot datoru, planšetdatoru vai viedtālruni, jūsu mācību grāmata PDF formātā būs vienmēr jums līdz lai kurp jūs dotos. Jūs varēsiet izdrukāt daļu vai visu mācību grāmatu kā arī jums būs pieejami mācību materiāli drukātā versijā.

ExamSuccess – ir lielisks papildinājums mācībām, kas ar jautājumu palīdzību, ļaus Jums praktizēt un pārbaudīt zināšanas par visu kas ir rakstīts mācību grāmatā.

Vairāk informācijas šeit.

*Cenai ir norādīta vispārējai informācijai un tā var mainīties atkarībā no valūtas kursa svārstībām, muitošanas un citām izmaksām attiecināmām konkrētajai partijai.

Pēc rēķina apmaksas jums tiks izsūtīts pieejas kods ar instrukciju. Grāmatas ir iespējams saņemt iepriekš vienojoties par to ar Kārli (26116088)