Bildes no IAI Ziemassvētku pasākuma 2015

Dārgie biedri, mums bija liels prieks Jūs redzēt pirmdienas vakarā svinam ziemas saulgriežus kopā ar IAI. Pateicoties Anitai Kanterukai, Viesturam Gurtlavam un Sandijam Miķelsonam mums sanāca lielisks pasākums. Tika izdancināti pilnīgi visi pasākuma dalībnieki. Bija loterija “Laimes aka”. Bija arī roku darbu stūrītis un protams mielasts. Un pats galvenais, visi dalībnieki saņēma labu emociju porciju un atpūtu, kura parasti iztrūkst pelēkos pirmdienas vakaros.

Piedāvājam Jums mazu ieskatu pasākumā ar dažām bildēm.

[raw]
[accordion]
[toggle title=”Pasākuma bildes”]

[gmedia id=13]

[/toggle]
[/accordion]
[/raw]

 

Pasākuma laikā biedriem vajadzēja iekrāsot ciparus, kuri ir iekļauti viņu dzimšanas dienas datumā. Rezultātā sanāca smuks simetrisks zīmējums līdzīgs ornamentam. Piedāvājam Jums izdrukāt un iekrāsot atbilstošus skaitļus paši lai atklātu savu unikālu rakstu. Šis ir lielisks pasākums kuru varētu iekļaut Ziemassvētku vai Jaungada svinību laikā.

[raw]
[accordion]

[toggle title=”Excel fails ar rakstu izdrukai”]Rakstini

[/toggle]
[toggle title=”Instrukcija raksta izveidei”]Lai pareizi izveidot savu unikālu rakstu jums ir jāizdara sekojošs:

  1. Ierakstiet savu dzimšanas datumu augšējā kreisajā laukumā
  2. Ierakstiet visus unikālus ciparus no jūsu dzimšanas datuma labajā laukumā “krāsojamie skaitļi”. Ja jūsu datumā atkārtojās kāds cipars, piemēram 1, tad tas ir jāieraksta šajā laukā vienu reizi.
  3. Iekrāsojiet visus ciparus, kuri ir vienādi ar “krāsojamiem skaitļiem” vai arī beigās satur kādu no “krāsojamiem skaitļiem”. Piemēram, ja jums krāsojamos skaitļos ir cipars 1, tad jums ir jāiekrāso 1, 11, 21, 31, 41, 51, 61, 71, 81, 91

[/toggle]
[/accordion]
[/raw]

 

Kā arī lūdzam jūs aizpildīt neticami īsu bet ļoti vērtīgu mums aptauju lai mēs varētu pie nepieciešamības uzlabot pasākumu kvalitāti vai arī citas lietas.

[raw]
[accordion]
[toggle title=”Aptauja”]

Loading

[/toggle]

[toggle title=”Aptaujas rezultāti”]

Loading

[/toggle]
[/accordion]
[/raw]