Biedru pilnsapulces rezultāti

Šogad, 17.martā notika kārtējā IAI Valdes ievēlēšana. Pēdējā laikā par tendenci kļuva valdes ievēlēšana katru gadu, jo dažādu apstākļu dēļ kāds no esošās valdes locekļiem pamet valdi. Šogad, kā nekad iepriekš, bija pieteikušies 8 valdes kandidāti, no kuriem 3 kandidāti bija iepriekšējo gadu valdes locekļi un 5 jauni. Jaunajā Valdē tika ievēlēti iepriekšējās valdes locekļi Kārlis Majevskis, Indra Ozola un Vita Reinšmite kā arī 2 jaunpienācēji – Jeļena Kozlovska un Renārs Degro. Lūk ir pilns biedru balsu sadalījums:
Kārlis Majevskis: Par – 120, Atturas – 0, Pret – 0
Indra Ozola: Par – 100, Atturas – 19, Pret – 1
Vita Reinšmite: Par – 90, Atturas – 29, Pret – 1
Jeļena Kozlovska: Par – 100, Atturas – 20, Pret – 0
Renārs Degro: Par – 69, Atturas – 40, Pret – 11
Anita Kanteruka: Par – 57, Atturas – 56, Pret – 7
Nataļja Svetlova-Kļešča: Par – 45, Atturas – 72, Pret – 3
Sandra Bāliņa: Par – 22, Atturas – 78, Pret – 20

Šeit varat aplūkot jaunu valdi: http://iai.lv/par-institutu/valde/

Pilnu kopsapulces protokolu atradīsiet zemāk. Ja vēlaties lejuplādēt, tad nospiediet lejupielādes pogu, kas atrodama uz pelēka fona.

[pdf-embedder url=”http://iai.lv/wp-content/uploads/2016_pilnsapulce_protokols_final.pdf”]

 

Pirmā valdes sēde notika 7.Aprīlī. Sēdes laikā tika ievēlēts valdes priekšsēdētajs un tā vietnieks kā arī tika sadalītas atbildības par komisijām. Pēc valdes locekļu balsojuma, Kārlis Majevskis tika ievēlēts Valdes priekšsēdētāja amatā. Katrs no valdes locekļiem bija nozīmēts par komisiju vadītāju. Atjaunotus komisijas sastāvus varat redzēt mūsu mājaslapā: http://iai.lv/par-institutu/komisijas/

Mēs esam apkopojuši pilnsapulces aptaujas rezultātus. Viedokļu atšķirība bija ļoti liela un bija ļoti grūti apkopot tēmas. Pavisam drīz mājaslapā publicēsim noslēdzošo aptauju par apkopotām tēmām lai varētu sastādīt kvalitatīvu apmācības plānu šim gadam.

Jaunievelēta Valde ir enerģijas pilna un gatava darboties pilnā sparā.